Obchodní podmínky

Provozovatelem internetového obchodu www.bunza.cz je Petr Bunža, J. Baráka 137, Bzenec IČ: 62819551

Doručovací adresa:

Petr Bunža
J. Baráka 137
696 81 Bzenec
Telefon: +420 604 258 326
e-mail: bunzoteka@seznam.cz
web: www.bunza.cz

Všeobecné obchodní, dodací a platební podmínky

Objednávání a nákup zboží

Zboží je možné objednat prostřednictvím našeho internetového obchodu zasláním objednávky po vyplnění potřebných udajů.Zboží může objednat jen osoba starší 18 let.

ZÁKAZ PRODEJE ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ OSOBÁM MLADŠÍM 18 LET.

Zrušení objednávky

Objednávku je možné zrušit před jejím odesláním. Po zrealizování kupní transakce není možné nákup zrušit. Informace které nám poskytnete prostřednictvím objednávkového formuláře slouží výlučně pro potřebu dodání požadovaného zboží a jeho fakturaci a nebudou poskytovány třetím osobám ani jinak komerčně využity. Naše společnost striktně dodržuje zákon o ochraně osobních údajů.

Způsob dodání a dodací termíny

Zboží je zákazníkovi doručeno dle jeho výběru:

  1. Osobně v naší prodejně na adrese:
  2. Zasláním prostřednictvím kurýra (PPL) - zboží je pojištěno kurýrní službou.

Zásilky jsou dodány obvykle během 72 hodin od podání objednávky, pokud je veškeré požadované zboží na skladě.

Platba za zboží

Platbu je možné realizovat na dobírku, nebo v hotovosti nebo platbou předem na účet.
Při osobním odběru zboží v naší prodejně a zvolené formě úhrady "hotovost" je možná platba pouze v hotovosti. Na těchto místech neakceptujeme platební karty.

Prodávající se zavazuje

Dodat správný druh a množství zboží, tak jak bylo uvedeno v době objednávky, na základě objednávky zákazníka v dohodnuté ceně, adekvátně zabalit zboží a odeslat zboží v dohodnuté lhůtě.

Kupující se zavazuje

Odebrat zakoupené, resp. objednané zboží na dobírku.

Prodávající nenese odpovědnost

Za překážky dodání zboží, které vzniknou zaviněním vyšší moci (válka, stávka, přírodní katastrofa).

Reklamace

Reklamace musí být uplatňovány písemnou formou e-mailem na adresu: bunzoteka@seznam.cz
Reklamační řád se řídí obecnými reklamačními podmínkami. Reklamace se vztahuje pouze na prokazatelné výrobní vady způsobené výrobcem, které byly zjištěny ihned po dodávce zboží, nebo během jeho používání. Reklamace se nevztahuje na vady způsobené uživatelem během běžného používání zboží.

Záruka

Záruka na dodané zboží je 2 roky od zakoupení zboží, resp. do uplynutí doby trvanlivosti jestliže prodávající neuvede jinak. Doba trvanlivosti je u zboží potravinářského charakteru uvedena přímo na jeho obalu. Záruku poskytujeme pouze v případě dodržení skladovacích podmínek uvedených na obalu zboží. Dodavatel může odmítnout reklamaci, pokud reklamovaná vada zboží může být způsobena nesprávným skladováním u zákazníka.

 Prodávající zpracovává osobní údaje svých uživatelů podle Zásad ochrany osobních údajů

Vrácení zboží

Zboží je možné vrátit v případě, že byl dodán jiný druh zboží, nebo v jiném množství než jste si objednali. V takovém případě Vám dodáme chybějící zboží nebo zaměníme chybně dodané zboží v náhradním termínu, nebo dohodou Vám vrátíme uhrazenou cenu za nedodané zboží.
Podle platné legislativy EU máte právo od objednávky odstoupit a zboží vrátit do 7 pracovních dnů ode dne jeho převzetí. Nepoužité, nepoškozené zboží v původním obalu spolu s dodacím listem a označením, že jde o vrácení zboží je třeba zaslat na adresu naší prodejny (J. Baráka 137, 696 81 Bzenec). Doručení vráceného zboží je na Vaše náklady. Výjimku tvoří potravinářské výrobky, které nelze po zakoupení vrátit.

Závěrečná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky a právní řád České republiky se vztahují na všechny kupní smlouvy, uzavřené prostřednictvím internetové stránky našeho internetového obchodu a jsou nedílnou součástí kupní smlouvy mezi námi. Vyhrazujeme si právo na změnu těchto všeobecných obchodních podmínek. Povinnost písemného oznámení změny těchto všeobecných obchodních podmínkách je splněna umístěním na internetové stránce našeho internetového obchodu.
Zasláním objednávky potvrzujete, že jste si tyto všeobecné obchodní podmínky přečetli av celém rozsahu s nimi souhlasíte.